Meble biurowe, gabinetowe. Projektowanie powierzchni biurowych

Wierzymy, że w codziennej pracy otoczenie ma znaczenie

Naszymi klientami najczęściej są firmy,  które zaczynają wszystko od nowa: właśnie powstają i chcą, aby przestrzeń do pracy inspirowała ich do rozwoju oraz takie, które dojrzały do zmiany i zależy im, aby otoczenie komunikowało ich nową tożsamość lub status. Wreszcie naszymi klientami są wszyscy Ci, którzy nie wyobrażają sobie spędzić życia w typowo biurowej atmosferze i chcą pracować we wnętrzach z pomysłem. Bo otoczenie ma znaczenie.

vank nowe biuro

Nowe biuro

Przestrzeń do pracy, która inspiruje do rozwoju

Cztery białe ściany i biurka to dobry początek, ale nie zainspirują Cię codziennie. Nie trać mocy! Stwórz przestrzeń, która będzie wspierać twoją biznesową energię.
Proponujemy sposoby, dzięki którym od początku Ty i Twój zespół możecie się cieszyć inspirującym miejscem do pracy: od prostej konsultacji poprzez projekt po finansowanie. Ty wybierasz.

arrow
vank firma rozwijajaca

Firma w rozwoju

Wnętrza, w których praca wre

Nadszedł czas, że chcesz mieć lepsze warunki pracy dla siebie i twojego zespołu lub potrzebujesz więcej przestrzeni, bo zatrudniasz nowe osoby? Gratulujemy!

Przeprowadzka, nowi pracownicy to okazja do przemyślenia, jak ma wyglądać przestrzeń, w której Ty i Twój zespół spędzacie długie godziny szukając innowacyjnych rozwiązań. To szansa, aby powstało miejsce dobrze zaprojektowane, funkcjonalne i sprzyjające pracy zespołowej.

arrow
komercja e1474449705945

Przestrzeń komercyjna

Wnętrza, które przyciągają klientów

Przestrzeń, w której gościsz swoich klientów wymaga szczególnej troski: opowiada o charakterze Twojego biznesu, informuje o tym, jaką relację chcesz budować z klientem, wreszcie sprzedaje obietnicę.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń przyciąga klientów swoją atmosferą. To wszystko sprawia, że zaprojektowanie przestrzeni typu hotel, kawiarnia, restauracja, hol, sala obsługi klienta, czy sala konferencyjna to prawdziwe wyzwanie. Na takie czekamy!

arrow

Produkty

Realizacje

przykladowe realizacje1

Klienci

    Sorry, no posts matched your criteria.
Wielkość elementów
Kontrast