Twórz, Sieciuj i Rośnij. Relacja z Wolves Summit 2016

wolves summit chillout networking

Twórz, Sieciuj i Rośnij. Relacja z Wolves Summit 2016

Wolves Summit to jedno z największych wydarzeń startupowych w Polsce. To także największe międzynarodowe wydarzenie networkingowe w Europie Środkowo-Wschodniej. W dniach 25-26 października, w samym sercu Warszawy, odbyła się czwarta edycja konferencji. Wzięli w niej udział inwestorzy, obiecujące startupy oraz przedsiębiorcy i naukowcy z całego świata, tworzący projekty badawczo-rozwojowe.

Nie mogło tam zabraknąć również nas! Jako jeden z głównych partnerów konferencji przygotowaliśmy dla uczestników strefę CHILLOUT NETWORKING BY LADECO.

Chillout + networking = udana konferencja

Strefa przez nas przygotowana łączyła w sobie dwie funkcje – przestrzeni do networkingu oraz relaksu. Konferencja Wolves Summit to dwa intensywne dni wypełnione prezentacjami startupów, prelekcjami, panelami dyskusyjnymi. Dlatego istotne było, aby uczestnikom zapewnić komfortowe miejsce, gdzie mogą odetchnąć od konferencyjnego zgiełku, doładować baterie – także te w swoich smartfonach czy laptopach, czy po prostu wypić kawę. W przygotowanej przez nas strefie znalazło się 50 miękkich siedzisk razem ze stolikami wyposażonymi w moduły do ładowania laptopów i telefonów. Tutaj uczestnicy mogli także sprawdzić maile oraz wykonać pilne telefony.

Networking, czyli nawiązywanie kontaktów jest nieodłącznym elementem prowadzenia każdego biznesu. Na hasło przewodnie tej edycji nieprzypadkowo zostały wybrane trzy słowa: Create, Network & Grow (Twórz, Sieciuj i Rośnij). Tworzenie sieci kontaktów ma niebagatelne znaczenie dla biznesu. Pomaga zdobywać klientów i partnerów biznesowych. Kształtuje wizerunek osobisty i firmowy, zwiększając rozpoznawalność i zaufanie do marki. Od początku istnienia Wolves Summit organizatorzy dbają o przyjazne, komfortowe warunki do zawierania znajomości. Dlatego między innymi konferencja jest chętnie odwiedzana przez najlepsze europejskie startupy i inwestorów.

Wierzymy, że przestrzeń zaprojektowana w przemyślany sposób jest w stanie zachęcić do zawierania znajomości. Przełamać bariery. Niektórzy przecież odczuwają opór, by podejść do osoby, której nie znają. Podczas Wolves Summit udało nam się stworzyć miejsce, gdzie każdy mógł poczuć się swobodnie. Nasz chillout był chętnie odwiedzany przez uczestników i zachęcał do zawierania nowych znajomości. W przyszłości z pewnością przerodzą się one we współpracę i nowe projekty biznesowe.Wielkość elementów
Kontrast